O FIRMIE

Jesteśmy obecni na rynku od 2001 roku świadcząc krajowe usługi transportowe w przewozie rzeczy. Posiadamy niezbędne uprawnienia w postaci certyfikatu i licencji. Współpracując z klientem zawsze staramy się spełniać ich oczekiwania, wykonując swoją pracę sprawnie i rzetelnie.

W związku z rozwojem naszej firmy w dniu 20-11-2014 została dokonana zmiana formy prowadzonej działalności gospodarczej z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółką z ograniczoną odpowiedzialnością – Romek Transport Sp. Z o.o.

Przyjmowane zlecenia wykonujemy zgodnie  naszą dewizą: „Solidnie i na czas”. Pomimo wypracowanych standardów zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że do każdej usługi należy podchodzić indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom oczywiście w zakresie naszych kompetencji.

W kolejnych latach naszej działalności systematycznie zwiększany był tabor samochodowy.

Obecnie posiadamy pojazdy przystosowane do przewozu różnych ładunków w zależności od potrzeb klienta. Przez lata działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z którymi stale współpracujemy.

Jeżeli szukacie Państwo fachowej i rzetelnej firmy transportowej, która potrafi dostosować się do Państwa wymagań zadzwońcie do nas a z przyjemnością złożymy Państwu satysfakcjonującą ofertę.

Zapraszamy!

licencja-wspolnotowa
LICENCJA KRAJOWA
firma_goda_zaufania-pl