Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O firmie

 

Krajowe Usługi Transportowe "ROMEK TRANSPORT"


Jesteśmy obecni na rynku od 2001 roku świadcząc krajowe usługi transportowe w przewozie rzeczy. 
Posiadamy niezbędne uprawnienia w postaci certyfikatu i licencji. Współpracując z klientem zawsze staramy się spełniać ich oczekiwania, wykonując swoją pracę sprawnie i rzetelnie.

W związku z rozwojem naszej firmy w dniu 20-11-2014 została dokonana zmiana formy prowadzonej działalności gospodarczej z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółką z ograniczoną odpowiedzialnością - Romek Transport Sp. Z o.o.


Przyjmowane zlecenia wykonujemy zgodnie  naszą dewizą: "Solidnie i na czas". 
Pomimo wypracowanych standardów zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że do każdej usługi należy podchodzić indywidualnie.Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom oczywiście w zakresie naszych kompetencji.


W kolejnych latach naszej działalności systematycznie zwiększany był tabor samochodowy.

Obecnie posiadamy pojazdy przystosowane do przewozu różnych ładunków w zależności od potrzeb klienta.Przez lata działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z którymi stale współpracujemy.


Jeżeli szukacie Państwo fachowej i rzetelnej firmy transportowej, która potrafi dostosować się do Państwa wymagań zadzwońcie do nas a z przyjemnością złożymy Państwu satysfakcjonującą ofertę.

Zapraszamy!